Čistenie kúrenia

Máte pocit, že Vaše kúrenie slabšie alebo nerovnomerne kúri? Vydávajú Vaše radiátory pri odvzdušnení zvláštne zvuky alebo sa Vám zvyšuje spotreba energií pri vykurovaní?

Problém môže byť v znečistenom systéme vykurovania. 

Čistenie kúrenia pozostáva z nasledujúcich úkonov. V prvom rade musíme vykonať obhliadku miesta čistenia (bezplatne), resp. nám zašlete fotografie vášho kúrenia. Po obhliadke miesta čistenia Vám navrhneme optimálne riešenie spôsobu čistenia, ktoré zahŕňa: samotné čistenie vykurovania, najvhodnejší spôsob a materiál na prípravu pripojenia čistiaceho čerpadla, ponúkneme Vám možnosť ochrany Vášho vykurovacieho systému a následne sa postaráme aj o likvidáciu vzniknutého odpadu. Zvyčajne celý zásah trvá 2. až 8. hodín, v závislosti od veľkosti Vášho vykurovacieho systému.  

Naše služby poskytujeme v Bratislavskom kraji a v okrese Dunajská Streda, podľa čoho sa aj vypočíta cena za dopravu na miesto čistenia. O cene celej dodávky budete vopred informovaní a stačí už len Váš súhlas.

Čistenie kúrenia odstraňuje kal, vodný kameň a nečistoty z nových i existujúcich systémov s cieľom obnoviť a udržať energetickú účinnosť. Vodný kameň v ústrednom kúrení je kľúčovým faktorom k znižovaniu životnosti kotla, čo vedie k strate efektívnosti a vyššej spotrebe energie.

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať!